Меню
Your Cart

Персоналізація

Хочете висловити свої почуття оригінальним способом? А може, ви хочете сумочку, яка матиме для вас символічне значення? Замовляйте послугу персоналізації!

Унікальність - це справжня розкіш!

Які вироби можна персоналізувати? Будь-який аксесуар с каталогу нашої майстерні.

Що можна нанести на виріб? Ініціали, ПІБ, важлива дата або короткий девіз. Для корпоративних замовників ми пропонуємо брендування виробів логотипом замовника.

Які методи персоналізації ми пропонуємо? Наші майстри можуть нанести напис на виріб шляхом гравіювання чи тиснення набірним шрифтом.

Що таке тиснення набірним шрифтом?

Метод полягає в нагріванні латунних матриць, а потім ручному притисканні вибраних ініціалів до поверхні виробу, що створює ефект тиснення. Персоналізація виконується вручну нашими технологами, які використовують обладнання найвищої якості. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені в якості наданих нами послуг.
Особливості методу.

Тиснення ініціалів на виробах с натуральної шкірі - символ розкоші та гарного смаку. Ми можемо виконати тиснення до 20 символів в один рядок (з пробілами та розділовими знаками). Місце тиснення обговорюємо в мессенджерах.

Наш логотип залишається на виробі.

Як замовити? Щоб скористатися послугою, вам треба написати свої побажання до тексту в коментарі до замовлення, також повідомити деталі можна по телефону +38(0 67) 327 19 93.

Вироби з персоналізацією виконуються по передоплаті, не надсилаються накладеним платежем і не підлягають поверненню.

Термін виконання тиснення для маленьких виробів (ключниця, гаманець, кард-кейс) від 2-х робочих днів, для великих виробів (сумки, рюкзаки) від 3-х робочих днів.

Вартість тиснення - 300 грн
Що таке лазерне гравіювання?

Лазерне гравіювання шкіри - це дуже точний процес, він дозволяє створювати візерунки, які неможливо отримати іншими техніками персоналізації шкіри, такими як тиснення, ліплення, гаряче тиснення, вишивка тощо.
Особливості методу.

Обираючи вигляд гравірування, необхідно орієнтуватися на габарити виробу. Наприклад, для невеликих ключниць і кард-кейсів підійде напис до 2 см довжиною (примірно 10 символів тексту з пробілами), а на шоперах і рюкзаках гарно буде виглядати напис до 11 см довжиною (до 50 символів)

Кількість символів і розмір залежать від обраного шрифту і розміру літер.

Логотип майстерні завжди залишається на виробі.

Місце гравіювання обговорюємо в месенджерах і підтверджуємо візуалізацією.

Як замовити?

Для замовлення лазерного гравірування потрібно зателефонувати +38(0 67) 327 19 93 або написати нашому менеджеру і надати надати готовий макет в форматі .ai. Звертайте увагу на співвідношення розмірів виробу і макету.

Якщо макет відсутній, то ви можете вибрати один з варіантів шрифтів, які ми пропонуємо клієнтам.

Термін виконання для маленьких виробів (брелок, гаманець, кард-кейс) від 2-х робочих днів, для великих виробів (сумки) від 3-х робочих днів.

Вартість гравіювання від 300 грн. Якщо ви хочете нанести зображення або зробити гравіювання розміром більше, ніж висота 2 см і довжина 11 см - вартість гравіювання 500 грн.

Вироби з гравіюванням не підлягають обміну і поверненню.